Pobierz katalog
Moja lista produktów: 0
wstecz

Poradnik - Ogrzewanie podłogowe

Jak wybrać deski na ogrzewanie podłogowe?

Od kilkunastu lat w krajach Europy Zachodniej podłogi drewniane układane są z powodzeniem na systemach ogrzewania podłogowego. Pomimo że trend ten w Polsce nie ma tak długiej historii to obrósł już wieloma legendami, które wynikają z błędnego przekonania, że drewno jako naturalny izolator nie jest najlepszym rozwiązaniem na ogrzewanie podłogowe. Podpowiadamy: na co należy zwracać szczególną uwagę przy wyborze

Podłoga drewniana na ogrzewanie podłogowe

Wiele jest sposobów na to, aby zapewnić sobie komfort we własnym mieszkaniu, jednak wśród setek rozwiązań szczególnie wyróżnia się ogrzewanie podłogowe. 
Dzięki wodnemu lub elektrycznemu systemowi ogrzewania podłogowego w naszym domu będzie panowała zawsze idealna dla naszego organizmu temperatura, a ciepło będzie znajdować się tam gdzie jest najbardziej potrzebne. Prawidłowo zaprojektowane i zainstalowane ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe - parkiety Bauwerk

Firma Bauwerk Parkett AG to światowy lider wśród producentów podłóg drewnianych nadających się do zastosowania na systemach ogrzewania podłogowego.

Ponad 2 000 000 m² podłóg drewnianych firmy Bauwerk jest instalowane rocznie w całej Europie na systemach ogrzewania podłogowego.

Dzięki tylko dwóm warstwom parkiet Bauwerk jest optymalny dla systemów ogrzewania

Ogrzewanie podłogowe - podłogi Timberwise

Dobry system ogrzewania podłogowego, zarówno elektryczny jak i wodny to znakomite rozwiązanie również dla podłóg drewnianych, zapewniające użytkownikom komfort, a stopom przyjemnie ciepło. Drewniane podłogi Timberwise są znakomicie przystosowane do ogrzewania podłogowego i biorąc pod uwagę poniższe zalecenia, można zapewnić, że podłoga będzie się dobrze sprawowała z takim ogrzewaniem.