Pobierz katalog
Moja lista produktów: 0
wstecz

Nowości

2019-06-02

Dąb 14 - Jodła francuska na ogrzewanie podłogowe

Bauwerk Parkett rozszerzył swoją rodzinę produktów Formpark o dwa nowe formaty, które pozwalają spojrzeć zupełnie inaczej na klasykę wzornictwa. Formpark Quadrato i Formark Rombico proponują ponadczasowe rozwiązania w nowoczesnym stylu.
więcej
2019-02-06

Nowe kolekcje firmy Bauwerk Parkett - Formpark Rombico i Formpark Quadrato

Nowe kolekcje Formpark Bauwerk Parkett

Bauwerk Parkett rozszerzył swoją rodzinę produktów Formpark o dwa nowe formaty, które pozwalają spojrzeć zupełnie inaczej na klasykę wzornictwa. Formpark Quadrato i Formark Rombico proponują ponadczasowe rozwiązania w nowoczesnym stylu.
więcej
2016-02-02

BAUWERK PARKETT, Dąb slightly smoked Nebbia 15 VILLAPARK

To najnowszy wzór z popularnej kolekcji - Villapark. Tak jak większość wzorów z tej kolekcji również ta deska jest wykończona fabrycznie olejem naturalnym, a dodatkowo jeszcze została poddana procesowi delikatnego wędzenia i mocnego wybielenia
więcej
2016-10-08

Dąb Snohetta Handwashed, Timberwise

Nowy wzór podłogi drewnianej prosto z Finlandii od Timberwise.

Dąb Snöhetta ze swoim delikatnym wybarwieniem doskonale wpasowuje się w jeden z z obecnie najpopularniejszych trendów w deskach drewnianych.
więcej
2017-01-07

Jodełka w nowoczesnym wydaniu

Nowe, inspirujące wzory podłóg drewnianych Herringbone Floors prosto z Finlandii od Timberwise.

Parkiety układane w tzw. „jodełkę” były wykorzystywane we wnętrzach już XVI wieku. Podłogi w takim układzie można spotkać między innymi w pałacu królewskim w podparyskim Wersalu.
więcej
2016-10-08

Dąb Glittertind Handwashed, Timberwise

Nowy, inspirujący, śnieżnobiały wzór podłogi drewnianej prosto z
Finlandii od Timberwise.

Dąb Glittertind Handwashed, lakier matowy, szczotkowany - podłoga w fabrycznym, białym wybarwieniu, szczotkowana delikatnym fazowana na czterech krawędziach deski
więcej
2016-02-18

KOLEKCJA FORMPARK MINI, BAUWERK PARKETT

Za pomocą Formpark Mini zrealizujesz swoje marzenia o parkiecie w inspirującym, oryginalnym układzie nawet na niewielkiej powierzchni. Formpark Mini to ogromna swoboda aranżacji oraz wspaniały i niekonwencjonalny wygląd parkietów. Teraz dzięki mniejszemu formatowi niż w przypadku elementów z kolekcji Formpark możesz z powodzeniem zastosowac Formpark Mini również w mniejszych wnętrzach.
więcej
2016-02-02

BAUWERK PARKETT, DAGLEZJA / DOUGLASA FARINA 12, VILLAPARK

Ten najnowszy wzór z kolekcji - Villapark tak jak większość pozostałych wzorów z tej kolekcji wykończona jest fabrycznie olejem naturalnym. Daglezja Farina 12 występuje w najwyższej możliwej selekcji drewna proponowanej przez Bauwerk Parkett czyli w selekcji określanej jako 12.
więcej
2015-07-24

Jesion Polar Handwashed, Timberwise

Przedstawiamy nowy, śnieżnobiały wzór podłogi drewnianej fińskiej firmy Timberwise. Jesion Polar Handwashed, lakier matowy, szczotkowany - podłoga w białym wybarwieniu, zabezpieczona fabrycznie twardym lakierem matowym
więcej
2015-05-18

BAUWERK PARKETT, DĄB MANDORLA, VILLAPARK

Nowa deska z popularnej kolekcji - Villapark z oferty szwajcarskiego producenta parkietów Bauwerk Parkett tak jak większość pozostałych wzorów z tej kolekcji, wykończona jest fabrycznie olej naturalnym. Dąb Mandrola dla dodatkowego podkreślenia naturalnego charakteru podłogi jest szczotkowany a krawędzie deski są 2-stronnie fazowane.
więcej